ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ,ΜΑΣ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΞΕΤΑΣΑΝ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΑΝ ΟΛΟΥΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΑΣΤΡΑΠΤΟΝΤΕΣ.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα