ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Αγαπητοί γονείς, μαθητές και μαθήτριες του Σχολείου μας,

σας ευχόμαστε υγεία και δύναμη στις νέες απρόσμενες συνθήκες που όλοι ζούμε.

Σας πληροφορούμε  ότι σχεδόν όλοι οι γονείς -97%- ανταποκρίθηκαν και έστειλαν την ηλεκτρονική τους διεύθυνση στο Σχολείο. Σας βεβαιώνουμε ότι παίρνουμε κάθε μέτρο για προστασία των προσωπικών δεδομένων και χρησιμοποίηση των emails αυστηρά και μόνο για επικοινωνία των εκπαιδευτικών με τους μαθητές και τους γονείς τους. Χρειαζόμαστε και το username, όταν ολοκληρώσετε την εγγραφή στο ΠΣΔ.

Επειδή εμφανίζονται προβλήματα σύνδεσης στην πλατφόρμα του ΠΣΔ, ζητούμε από τους γονείς την συγκατάθεσή τους ώστε οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου να χρησιμοποιούν τα δηλωθέντα emails για επικοινωνία με τους μαθητές/τριές  τους με άλλους πιο πρόσφορους τρόπους.

Παρακαλούμε όποιος Γονέας έχει αντίρρηση να το δηλώσει στην ηλεκτρονική διεύθυνση του Σχολείου.

Σας ευχόμαστε Υγεία, πάντα με χαμόγελο και γρήγορα  Όλοι να γυρίσουμε  στις αίθουσες, στο προαύλιο,  στη γειτονιά,  στο Σχολείο μας. Μέχρι τότε,

Μένουμε σπίτι

Οι εκπ/κοί και ο Δ/ντής