Συμμετοχή στην inactionsdgsweek Δημοσιεύθηκε 12 Οκτωβρίου 2021 από τον/την 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΡΕΤΡΙΑΣ To νηπιαγωγείο μας συμμετέχει στην εβδομάδα #inActionSDGsWeek2021 στο πλαίσιο του eTwinning έργου “Μια Οικοσυμμαχία για την Αειφορία”. Στόχος μας να μετατρέψουμε τις σχολικές μας κοινότητες σε πρεσβευτές των 17 Στόχων Βιώσιμης Ανάπτυξης! #γίνεηαλλαγή #inactionsdgsweek #act4sdgs #globalgoalsweek #esdw2021 #ΜιαΟικοσυμμαχίαγιατηνΑειφορία #eTwinning