Γιορτη 28ης Οκτωβριου

Την Παρασκευη 25/10 και ωρα 8:30-9:30πμ θα πραγματοποιηθει η γιορτουλα μας για την επετειο της 28ης Οκτωβριου.Η γιορτη  θα ειναι κλειστη και μετα το πέρας της θα σχολασουμε.

Δωρεαν παρασταση

Ευχαριστουμε πολυ τον θιασο Πλωρη και τις εκδοσεις Παρισιανου για την ομορφη παρασταση που παρακολουθησαμε γεματη  μηνυματα και ομορφο λογο. Σας ευχαριστουμε πολυ!https://m.youtube.com/watch?v=aKH1yiaU6CE

Για ακομη μια χρονια υποδεχομαστε τα βιβλια σε ροδες

Με μεγαλη μας χαρα και λαχταρα υποδεχομαστε ακομη μια φορα το καινοτομο προγραμμα βιβλια σε ροδες.Καθε βαλιτσα και μια θεματικη.Βιβλια πολλα για να δανειστουν τα παιδια για να διαβασουμε και να επεξεργαστουμε στις ταξεις μας.

» Διαβάστε περισσότερα

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

Σας προσκαλούμε την Τρίτη 24 Σεπτέμβρη και ώρα 16:00 στο χώρο του Νηπιαγωγείου μας για να γνωριστούμε και να σας ενημερώσουμε για το εκπαιδευτικό πρόγραμμα και τις δράσεις του σχολείου μας.

Σας περιμένουμε όλους

Με εκτίμηση οι Νηπιαγωγοί