ΛΗΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020-2021

Μια ακόμα σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της!!!

Τα νήπια μόλις ολοκλήρωσαν τον πρώτο τους κύκλο στη σχολική τους πορεία, που θεωρείται ο πιο ουσιαστικός, καθώς θέτει ισχυρά θεμέλια για το χτίσιμο της προσωπικότητάς τους. Έχουν ήδη ανοίξει τα φτερά τους για να περάσουν στην επόμενη σχολική βαθμίδα, το ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. Είμαι όμως σίγουρη πως από το μυαλό και την καρδιά τους δε θα φύγουν όλα όσα έμαθαν στο πρώτο τους σχολείο, το αγαπημένο τους ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ.

Τα προνήπια μόλις ολοκλήρωσαν το πρώτο τους έτος στο νηπιαγωγείο και ετοιμάζονται να προαχθούν στο δεύτερο έτος. Μαζί θα είμαστε πάλι σαν έρθει το φθινόπωρο, για να ξεκινήσουμε το νέο ταξίδι της γνώσης και του παιχνιδιού.

Σε όλους τους μαθητές μου εύχομαι πολλές και ευχάριστες αναμνήσεις από το πρώτο τους σχολείο και ιδιαίτερα στα μελλοντικά μου πρωτάκια

ΚΑΛΗ ΠΡΟΟΔΟ στο νέο τους ξεκίνημα!!!

«Η ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΟ ΠΕΤΑΓΜΑ ΣΑΣ, ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ!!!»

Σας εύχομαι ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ με όμορφες ξέγνοιαστες οικογενειακές στιγμές!!!

Η ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ΣΑΣ

ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ

Κατηγορίες: ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ, ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020-2021. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.