Παρακαλούμε πολύ για οποιοδήποτε πρόβλημα αντιμετωπίζει ο κάθε μαθητής να στέλνει mail στο σχολείο ( mail@2gym-n-ionias.mag.sch.gr) αναγράφοντας το τμήμα του και το ονοματεπώνυμό του.
Δεν είναι εύκολη η καταγραφή των προβλημάτων μέσω τηλεφώνου.
Παρακαλούμε πολύ για οποιοδήποτε πρόβλημα αντιμετωπίζει ο κάθε μαθητής να στέλνει mail στο σχολείο ( mail@2gym-n-ionias.mag.sch.gr) αναγράφοντας το τμήμα του και το ονοματεπώνυμό του.
Δεν είναι εύκολη η καταγραφή των προβλημάτων μέσω τηλεφώνου.