Το σχολείο μας έχει τη χαρά να συμμετέχει από τον Νοέμβριο του 2021 στο Πρόγραμμα Erasmus+ KA220 με τον τίτλο «ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΦΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ- DISADVANTAGED STUDENTS OVERCOMING THE DISASTERS”, σε συνεργασία με τέσσερα σχολεία από τη Λιθουανία (Μαριούπολη), την Τουρκία (Αττάλεια), την Πορτογαλία (Μαδέιρα) και τη Ρουμανία (Κραιόβα). […]
Μηνιαίο Ιστορικό Ιανουάριος, 2023
Νέο Πρόγραμμα Erasmus!
Δημοσιευμένο στην κατηγορία Χωρίς κατηγορία στις 11 Ιαν 2023