Η χριστουγεννιάτικη γιορτή του σχολείου μας πραγματοποιήθηκε με απόλυτη επιτυχία την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου του 2023. Οι μαθητές της Α’ & Β’ δημοτικού παρουσίασαν όμορφα θεατρικά έργα, χριστουγεννιάτικα τραγούδια και κάλαντα. Την ευθύνη διοργάνωσης είχαν οι δασκάλες της Α’ και Β’ δημοτικού, κα. Κερασιώτη Βασιλική & κα Ζαφείρη Φανή.
Την όμορφη αυτή γιορτή παρακολούθησαν με χαρά γονείς και συγγενείς, επιβραβεύοντας και χειροκροτώντας τους μικρούς μας μαθητές για την άψογη προσπάθειά τους.
Ο σύλλογος διδασκόντων εύχεται σε όλους καλές γιορτές & καλά Χριστούγεννα με αγάπη κι υγεία !!!