Η Ενδοσχολική Βία και ο Εκφοβισμός απασχολεί τα τελευταία χρόνια έντονα τη σχολική κοινότητα. Το σχολείο μας για την καταπολέμηση αυτών των φαινομένων, οργανώνει δραστηριότητες και λαμβάνει μέρος σε δράσεις με σκοπό την ενημέρωση μικρών και μεγάλων. Έτσι και φέτος συμμετέχοντας στην εκστρατεία «ΜΙΛΑ ΤΩΡΑ» που πραγματοποιείται για 9η συνεχόμενη χρονιά από το Χαμόγελο του Παιδιού, στείλαμε το δικό μας μήνυμα για την εξάλειψη αυτού του φαινομένου.
Μπορείτε να δείτε το μήνυμα μας στο you tube :
https://www.youtube.com/watch?v=b453TY3fm_I