Αγαπητοί γονείς,
Μπορείτε από σήμερα και τις επόμενες μέρες (αύριο Τρίτη δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα) να παραλαμβάνετε βιβλία και προσωπικά αντικείμενα των μαθητών που έχουν τυχόν παραμείνει, κατόπιν συνεννόησης με τη διεύθυνση του σχολείου στο τηλ. 2810711204 και με τρόπο ώστε να τηρούνται πλήρως τα μέτρα πρόληψης και αποφυγής συνωστισμού. Για τη συγκεκριμένη μετακίνηση, όσοι παραλάβουν τα αντικείμενα από το σχολείο θα πρέπει να στείλουν μήνυμα με τον αριθμό 4 στο 13033.