Έπαινος Bravo Schools!

Έπαινος για το σχολείο μας! Για τη συμμετοχή μας με το Περιβαλλοντικό πρόγραμμα “Δα…SOS!” στο Δίκτυο Πρεσβευτών των 17 στόχων Βιώσιμης Ανάπτυξης!
Η ψηφοφορία συνεχίζεται στον Πανελλήνιο Σχολικό Διαγωνισμό Bravo Schools 2024 και λήγει 31/5/2024.
Στηρίξτε μας με την ψήφο σας!
Ψηφίστε εδώ ⬇️
Μπορεί να είναι εικόνα κείμενο που λέει "ψυυηεγνε inaction obder Bravo Schools anowekel wlpoc πρυποβουλίας actian ora better world อ็๊บดีตีออก nayK6eyaς Αm6oTи6Tиe Quality Net Bravo! Br 2024 schools Δημιουργούμε 7۷۷۷ καλύ τερο κόσμο! Πανελλήνιος Σχολικός Διαγωνισμός για τους 17 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΒΙΩΣΙΜΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ Απονέμουμε έπαινο Στο 260 Δημοτικό Σχολείο Λάρισας για συμμετοχή του στον Πανελλήνιο Σχολικό Διαγωνισμό Bravo Schools 2024 ME τη συμμετοχή αυτή, σχολεία εντάσσεται στο ΔΙΚΤΥΟ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΠΡΕΣΒΕΥΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΒΙΩΣΙΜΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ SDGs schools club Ιούνιος 2024 Χρυσούλα Εξάρχου Πρόεδρος QualityNet Foundation inaction Brave Schools αποκλαί μέροc 하이 หอคื ce ora better world ක්ශන්කකන wwфc Quality"