ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!

Άλλη μια χρονιά έφτασε στο τέλος της! Με εύκολες και δυσκολότερες στιγμές, με ευχάριστες και πιο δυσάρεστες στιγμές, αλλά κυρίως με στιγμές παιχνιδιού, γέλιου, ξεγνοιασιάς και δημιουργίας!

Ευχαριστούμε τους γονείς των μαθητών μας για την άψογη συνεργασία, τους δασκάλους του Δημοτικού για τη βοήθεια όποτε χρειάστηκε, όλους όσους πρόσφεραν τις υπηρεσίες τους φέτος στο Νηπιαγωγείο μας, τις συναδέλφους Νηπιαγωγούς, την εκπαιδευτικό Αγγλικής Φιλολογίας, τη Σχολική Νοσηλεύτρια, την Κοινωνική Λειτουργό και την κοπέλα της Παράλληλης στήριξης.

Πάνω από όλους όμως θέλουμε να ευχαριστήσουμε τους μαθητές μας για τις μοναδικές στιγμές που μας χάρισαν!! Έκαναν αυτό το ταξίδι μοναδικό!!

Σε όσους φεύγουν ευχόμαστε καλή αρχή στο νέο τους σχολείο, σε όσους παραμένουν καλή αντάμωση και στους καινούριους καλό ξεκίνημα από Σεπτέμβρη!

Καλό καλοκαίρι!!

IMG 20240617 093927
Η τάξη του 2023-24
IMG 2f4ddc5fcd0e5ce9bc3ca54f241edf8f V