ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 8 ΜΑΪΟΥ ΣΤΟ 1ο ΕΠΑΛ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ-ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ,ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΥΓΕΙΑΣ-ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΑΙ ΕΥΕΞΙΑΣ. ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ , Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κος ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΩΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ Κος ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΤΣΗΣ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΙ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ, ΠΛΗΘΟΣ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΡΑΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ, ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΤΙΣ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ!
ΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ ΠΟΥ ΥΠΗΡΞΑΝ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΙ ΕΙΝΑΙ:
Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ: SYLVIA & COLLECTION ΓΙΑΤΑ ΝΥΦΙΚΑ
ΤΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ: VALENTINO, ΓΛΥΚΕΙΕΣ ΑΛΧΗΜΙΕΣ, ΠΑΥΛΟΣ
ΤΟ ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ: ΖΕΡΜΠΕΡΑ.
TA ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ: ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΞΕΝΟΣ, LIDL.
TA AΡΤΟΠΟΙΕΙΑ: ΓΚΟΓΚΟΣ, ΣΤΟΛΗ, ΠΑΝΤΑΖΗΣ.
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΒΙΝΤΕΟ : ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΓΙΡΙΔΗΣ.
ΕΜΠΟΡΙΟ ΧΑΡΤΙΚΩΝ: ΕCO-EPIRUS CENTER.
ΤΟ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ: CANTREL.
ΤΟ ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟ ΛΙΜΑΝΙ.
ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ ΠΡΑΣΙΑ.
Η ΨΗΣΤΑΡΙΑ SEAS
Η ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΤΑΤΙΑΝΑΣ ΣΤΟΙΤΣΕΒΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ
ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ ΤΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΙ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥΣ, ΤΟ ΜΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ – ΕΠΙΔΕΙΞΗ, ΤΗΝ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ Κα ΚΩΝΣΤΑΝΤΩ ΜΑΝΟΥ ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΕΠΑΛ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΡΜΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΜΑΣ!
ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΑΣ!