Καλωσήρθες καλοκαίρι 2023

Συγγραφέας: 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ | Κατηγορία ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ, ΜΕΛΕΤΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ | , στις 22-06-2023

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

Μια όμορφη και δημιουργική χρονιά έφτασε στο τέλος της .Ευχαριστούμε τα καταπληκτικά παιδιά μας ,τους μικρούς και μεγάλους  μαθητές μας για τις όμορφες στιγμές που μας χάρισαν, αλλά και για τις “δύσκολες” γιατί είναι εκείνες που μας κάνουν καλύτερους  .Ευχαριστούμε και τους γονείς για την συνεργασία με  το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου μας ,γιατί χάρη σ’ αυτήν μπορέσαμε να φτάσουμε μακρυά και να απολαύσουμε όλοι μαζί το μοναδικό ταξίδι στον κόσμο του Νηπιαγωγείου.

Το Νηπιαγωγείο θα παραμείνει κλειστό από τις 22 Ιουνίου μέχρι την 1η  Σεπτεμβρίου που επιστρέφουν οι εκπαιδευτικοί στο σχολείο.

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΣΤΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

TMHMA 1 B OK

TMHMA 2 OK

3 XA

ΣΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΤΩΝ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

HAPPY SUMMER FROM MRS STELLA AND FOXY

XXXX

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

ΕΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ,ΟΜΟΡΦΑ ,ΟΜΟΡΦΑ ,

ΕΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ,ΚΑΙ ΤΟΥΤΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ!!

ζζζ 1

λιμνη των ευχων