Όταν υπάρχουν τέτοια παιδιά, τότε, πράγματι, υπάρχει ελπίδα για τον τόπο μας…
Απολαύστε μια… υπερδόση γλύκας από το 1ο Νηπιαγωγείο Μηχανιώνας(σήμερα από το ηρώο) χωρίς άλλα σχόλια:
Share This Post
Αίσθηση υπερηφάνειας και ρίγη συγκίνησης προκάλεσε η εμφάνιση των μικρών μαθητών μας κατά την απονομή στεφάνων για την εθνική επέτειο της 25 ης Μαρτίου και μεταδόθηκε από την τοπική διαδικτυακή σελίδα του Δήμου Θερμαϊκού(Βest city)
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα