Αγαπητοί γονείς,
Σας προσκαλούμε στη γιορτή λήξης της φετινής χρονιάς που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 6 Ιουνίου 2024 και ώρα 9:00 στο χώρο του σχολείου μας.
Η γιορτή μας έχει σαν θέμα “Προστατεύω το δάσος” και είναι αποτέλεσμα του εργαστηρίου δεξιοτήτων που υλοποιήσαμε τον Απρίλιο και το Μάιο από τον 2ο θεματικό κύκλο: Φροντίζω το περιβάλλον, «Κλιματική αλλαγή- Φυσικές καταστροφές-Πολιτική προστασία» Τίτλος: «Προστάτεψε το δάσος-Είναι πηγή ζωής».
Παρακαλείστε για την έγκαιρη προσέλευση των παιδιών έτσι ώστε να ξεκινήσουμε στην ώρα μας και να μη καθυστερήσουμε διότι ο καιρός θα είναι ιδιαίτερα ζεστός.
Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη συνεργασία που είχαμε όλη αυτή τη χρονιά και σας ευχόμαστε
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!