Σεμινάριο για γονείς παιδιών προσχολικής ηλικίας στο Πολύκαστρο

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για το νέο σεμινάριο που διοργανώνει το Κέντρο Πρόληψης ΝΗΡΕΑΣ για γονείς παιδιών προσχολικής ηλικίας στο Πολύκαστρο με τίτλο: «Μεγαλώνοντας καλύτερα μαζί».

Απευθύνεται σε γονείς/κηδεμόνες/φροντιστές (ανεξαρτήτου φύλου, κοινωνικό-οικονομικής κατάστασης, εργασιακής κατάστασης, εθνικότητας κ.ά.) που μεγαλώνουν παιδιά ηλικίας 0-5 χρονών και έχει στόχο την ενίσχυση του γονεϊκού τους ρόλου.

Οι συναντήσεις, συνολικής διάρκειας 20 ωρών, θα πραγματοποιούνται 1 φορά την εβδομάδα στο φουαγιέ του Πολιτιστικού Κέντρου στο Πολύκαστρο (Κ. Παλαιολόγου 3 στην κεντρική πλατεία) και συγκεκριμένα κάθε Πέμπτη, ώρες 17:30-19:30. Ξεκινούν στις 1 Φεβρουαρίου και ολοκληρώνονται στις 4 Απριλίου 2024.

Για να δηλώσετε συμμετοχή πατήστε εδώ

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ