1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ

Κανείς δεν τα ξέρει όλα. Κανείς δεν τα αγνοεί όλα. Όλοι ξέρουμε κάτι. Όλοι αγνοούμε κάτι. Paulo Freire

Παγκόσμια Ημέρα ατόμων με Αναπηρία (1)

Μαρ 202210

Φέτος για την Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία, αποφασίσαμε να στείλουμε το δικό μας μήνυμα μέσα από μία νέα συνεργασία με το 5ο Δημοτικό Σχολείο Ξάνθης: Να αναδείξουμε τα δικαιώματα των ατόμων με αναπηρία.

Έτσι δημιουργήσαμε την ταινία που μπορείτε να παρακολουθήσετε στον παρακάτω σύνδεσμο

Επίσης δημιουργήσαμε σελιδοδείκτες που αναγράφουν τα δικαιώματα των ατόμων με αναπηρία για να τα μοιράσουμε στη γειτονιά μας και στην Κεντρική πλατεία.

Και του χρόνου!

Λήψη αρχείου

από κάτω από: ΕΠΕΤΕΙΑΚΑ, ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΥΝΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ, Χωρίς κατηγορία| με ετικέτα ,  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Παγκόσμια Ημέρα ατόμων με Αναπηρία (1)

Τα σχόλια είναι κλειστά.