Ένα μεγάλο Μπράβο στους μαθητές μας και τη δασκάλα τους Μαργιού Καλλιόπη, που τα τελευταία τρία δύσκολα χρόνια, κατάφεραν να δουλέψουν με απόλυτη επιτυχία το περιβαλλοντικό Πρόγραμμα “Οικολογικά Σχολεία”, να βραβευτούν σε ειδική εκδήλωση και να χαρίσουν και στο σχολείο μας, εκτός από το ΒΡΑΒΕΙΟ και την ΠΡΑΣΙΝΗ ΣΗΜΑΙΑ των ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ!!!!!!
Θερμά συγχαρητήρια!!!!!!
Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ!!!!!!