Την Πέμπτη 13 Ιουνίου 2024 με μεγάλη επιτυχία έκλεισε ο κύκλος της φετινής σχολικής χρονιάς με μία γιορτή γεμάτη χαρά αλλά και συγκίνηση. Χαρά γιατί υποδεχόμαστε το καλοκαίρι και συγκίνηση για την αποφοίτηση των μαθητών της ΣΤ΄ τάξης που μετά από 6 χρόνια στο Σχολείο μας ανοίγουν τα πανιά τους και για άλλα όμορφα ταξίδια.
Τα παιδιά πρόσφεραν αξέχαστες στιγμές στους γονείς και στους συγγενείς τους που τα παρακολούθησαν ενθαρρύνοντάς τα με ένα ζεστό χειροκρότημα.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσους δούλεψαν για να βγει αυτό το αποτέλεσμα και ειδικά στη γυμνάστριά μας κ. Παπασταύρου Αγγελική και ένα μεγάλο μπράβο στους μαθητές μας!
Ευχαριστούμε επίσης τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας για τα αναμνηστικά της έκτης τάξης και τα δροσερά κεράσματα της εκδήλωσης όπως και τον κ. Γιώργο Βασιλειάδη για την επιμέλεια του ήχου.
Σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι και ανανεώνουμε το ραντεβού μας τον Σεπτέμβρη!!!