Μάι 202419

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε, ότι όσοι /ες από εσάς επιθυμούν να εγγραφούν τα παιδιά σας στο προαιρετικό ολοήμερο πρόγραμμα του σχολείου μας για το επόμενο σχολικό έτος (2024-25), θα πρέπει να επιστρέψετε  την αίτηση – δήλωση υπογεγραμμένη μέχρι την Πέμπτη 23 Μαΐου 2024.

• Ενδιάμεση αποχώρηση των μαθητών/τριών μπορεί να γίνεται μετά το τέλος της 2ης ώρας του Ολοήμερου
    Προγράμματος (15:00), εφόσον κατατεθεί σχετική ενυπόγραφη δήλωση των γονέων/κηδεμόνων.
  • Η αποχώρηση των μαθητών/τριών του Προαιρετικού Ολοήμερου Προγράμματος πραγματοποιείται στις 16:00,
    σύμφωνα με το Ωρολόγιο Πρόγραμμα του Ενιαίου Τύπου Ολοήμερου Δημοτικού Σχολείου.
  • Το έντυπο δήλωσης – εγγραφής στο ολοήμερο πρόγραμμα μπορείτε να το βρείτε εδώ
από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Προγραμματισμός λειτουργίας Ολοήμερου Προγράμματος για το σχολικό έτος 2024-2025

Τα σχόλια είναι κλειστά.

ΤΙ ώρα είναι;

Σαν σήμερα

4/10/1908: Η Κρήτη επαναστατεί και κηρύσσει την ένωσή της με την Ελλάδα, η οποία, όμως, θα έρθει τέσσερα χρόνια αργότερα.

4/10/: Παγκόσμια Ημέρα Ζώων
Η Παγκόσμια Ημέρα των Ζώων καθιερώθηκε ως ένας τρόπος ευαισθητοποίησης όλων μας για τα δικαιώματα των ζώων. Αυτά αναφέρονται στην Διακήρυξη των δικαιωμάτων των ζώων.