Ενδοσχολική επιμόρφωση 14-12-2021

Την Τρίτη 14-12-2021 πραγματοποιήθηκε ενδοσχολική επιμόρφωση με τα εξής στοιχεία.

• Φορέας: Κέντρο Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Κοζάνης «ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ».
  • Θέμα: Ενδυνάμωση εκπαιδευτικών
  • Τίτλος: «Είμαι, γιατί είμαστε: Συνδεδεμένοι ζούμε, εξελισσόμαστε, φτιάνουμε λειτουργικές σχέσεις στη σχολική μας κοινότητα»
  • Επιμορφώτρια: Καλώτα Ελευθερία, Κοινωνιολόγος/Επιστημονικό Στέλεχος Κ.Π. «ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ»
  • Διοργάνωση: Το σεμινάριο αποτελεί συνδιοργάνωση των διευθυντών/ντριών και Προϊσταμένων των σχολικών μονάδων: 1ου Δημοτικού Σχολείου Αγίας Παρασκευής,  Δημοτικού Σχολείου Ανατολικού, Δημοτικού Σχολείου Άρδασσας, Δημοτικού Σχολείου Ασβεστόπετρας, Νηπιαγωγείου Ανατολικού και Νηπιαγωγείου Καρυοχωρίου
  • Το σεμινάριο είναι βιωματικό, πραγματοποιήθηκε διαδικτυακά την Τρίτη 14-12-2022  από τις 17:30 -20.30 συνολικής διάρκειας τριών ωρών (3).