“Κύκλος είναι και γυρίζει…” Πρωινό τμήμα 3: Άντζελα Βασιλαδιώτη & Ανδριάνα Βούλγαρη & Κατερίνα Σκουμπουρδή. Από 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Στις 19 Ιουνίου 2024 Σε Εργαστήρια Δεξιοτήτων Εργαστήρια ΔεξιοτήτωνΠρωινό Τμήμα 3Σχολικό έτος 2023-2024 Προηγούμενη “Νηπίων Παιδεία: Το πρώτο βήμα στη Δημοκρατία”, Πρωινό τμήμα 3, Άντζελα Βασιλαδιώτη & Κατερίνα Σκουμπουρδή & Ανδριάνα Βούλγαρη Επόμενο “Κύκλος είναι και γυρίζει…” Πρωινό τμήμα 1: Παρασκευή Ραπάνου & Ελένη Τσαρτσάλη & Ζωή Μάνη & Κατερίνα Σκουμπουρδή.