Δραστηριότητες που αναπτύχθηκαν στη διάρκεια του Προγράμματος στην τάξη της κ. Παρασκευής Ραπάνου Από 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Στις 6 Δεκεμβρίου 2023 Σε Ευρωπαϊκά Προγράμματα Μετάβαση στο padlet.com Space VoyagersΠαρασκευή ΡαπάνουΠρωινό Τμήμα 1Σχολικό έτος 2023-2024 Προηγούμενη Δραστηριότητες που αναπτύχθηκαν στη διάρκεια του Προγράμματος στην τάξη της κ. Αγγελικής Βασιλαδιώτη Επόμενο “Εβδομάδα Προγραμματισμού για όλους” στο σχολείο μας: Αγγελική Βασιλαδιώτη