Οι μαθητές της Γ’ και Δ’ τάξης του 172ου Δημοτικού Σχολείου Αθηνών ζωγραφίζουν με αφορμή την ταινία “Η ιστορία μιας μέλισσας” με βάση το Περιβαλλοντικό Πρόγραμμα σχετικό με τη ζωή των μελισσών.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα