![IMG 20221219 103647](https://blogs.sch.gr/16dimnion/files/2022/12/IMG_20221219_103647.jpg?x82829)
Με μεγάλη χαρά και αγωνία σήμερα Δευτέρα 19/12/2022 συνδεθήκαμε μέσω της ευρωπαϊκής πλατφόρμας τηλεδιασκέψεων και καταφέραμε να πούμε τα κάλαντα στους μαθητές των συνεργαζόμενων σχολείων. Έτσι οι μαθητές από την Ελλάδα, τη Ρουμανία,την Πολωνία είπαν τα κάλαντα και τις ευχές τους για καλά Χριστούγεννα. Χαιρετηθήκαμε και δώσαμε ραντεβού για το νέο έτος όπου θα συνεχίσουμε τις δραστηριότητες που έχουμε προγραμματίσει. Επίσης σήμερα λάβαμε τις κάρτες από τη Ρουμανία. Ήταν μια καινούρια εμπειρία για τους μαθητές μας.
- Κάρτες από τη Ρουμανία