Με πρωτοβουλία και ευγενική χορηγία του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας, κατά την διάρκεια των Πασχαλινών διακοπών η εξωτερική όψη του κτηρίου ανανεώθηκε με ωραία χρώματα και σχέδια!
- 15 δημοτικο
- 15 δημοτικο
- 15 δημοτικό
- 15 δημοτικό
Με πρωτοβουλία και ευγενική χορηγία του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας, κατά την διάρκεια των Πασχαλινών διακοπών η εξωτερική όψη του κτηρίου ανανεώθηκε με ωραία χρώματα και σχέδια!
Τα παιδιά της Δ 2 τάξης , εύχονται στις υπέροχες μανούλες τους “Χρόνια Πολλά”.