Οι έλεγχοι προόδου πρώτου τριμήνου θα δοθούν στις 16/12/2021 στα παιδιά. Για περισσότερη ενημέρωση θα επικοινωνήσει μαζί σας ο/η εκπαιδευτικός κάθε τάξης.
Πληροφορίες για το 15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα