Μήνας: Δεκέμβριος 2021
Επίδοση βαθμολογίας α΄ τριμήνου
Χριστουγεννιάτικο bazaar Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του σχολείου μας
Υπευθ. Δήλωση κατοικίας για τους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης
Παρακαλούμε μέχρι τις 10 Δεκεμβρίου να αποσταλεί στο σχολείο η Υπευθ. Δήλωση κατοικίας -την οποία θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο – και η οποία είναι απαραίτητη για την εγγραφή των μαθητών της ΣΤ΄τάξης στο Γυμνάσιο. Η ΥΔ μπορεί να υπογραφεί και ηλεκτρονικά μέσα από την ιστοσελίδα gov.gr και να αποσταλεί στο email του σχολείου.