ΣΧΟΛΙΚΑ VIDEO

I feel happy!  Το πρώτο video με τις δημιουργίες των παιδιών του Α2 για το etwinning project “Our World of Emotions”

13/6/2013

Πειράματα και “μαγικά” από τους μαθητές της Στ τάξης του σχολείου!

Παρακολουθήστε το ενδιαφέρον ντοκιμαντέρ των μαθητών του Στ1 τμήματος του σχολείου, σχετικά με επαγγελματίες της περιοχής μας και την οικονομική κρίση.

Και υποτιτλισμένο.

Το Στ1 του σχολείου μαζί με τους eTwinning συνεργάτες παρουσιάζουν τις δημιουργίες με τίτλο ΧΡΏΜΑ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ και ΑΞΙΖΩ ΓΙΑΤΙ…   στα παρακάτω βίντεο:

Το Στ1 του σχολείου και η δασκάλα Μαρία Πανουσιάδου, παρουσιάζουν το παρακάτω βίντεο που δημιούργησαν στα πλαίσια των δράσεων του σχολείου κατά του σχολικού εκφοβισμού.

Ακολουθούν τα τρία βίντεο του Σχεδίου Εργασίας  “Παίζω και Δημιουργώ πάνω σ’ένα βιβλίο” που υλοποίησε κατά το σχολικό έτος 2011-2012 το Ε1 τμήμα του σχολείου και η δασκάλα Μαρία Πανουσιάδου.  Καλή διασκέδαση!