Γιορτή λήξης σχολικής χρονιάς 2021 – 2022

Το πρωί της 15ης Ιουνίου πραγματοποιήθηκε η καλοκαιρινή γιορτή του σχολείου μας, για να κλείσει όμορφα αυτή η σχολική χρονιά. Τα παιδιά τους σχολείου μας, νήπια και προνήπια, με κέφι και ενθουσιασμό παρουσίασαν αγαπημένα τραγούδια που έμαθαν μαζί με τις δασκάλες τους στη διάρκεια της χρονιά (και στα Αγγλικά!) και εισέπραξαν το θερμό χειροκρότημα όλων.

Οι δασκάλες αποχαιρετήσαμε τους μαθητές μας, μοιράσαμε τους φακέλους εργασιών τους και από ένα όμορφο αναμνηστικό. Με αγκαλιές και φιλιά, ανταλλάξαμε ευχές για το καλοκαίρι και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για τον Σεπτέμβρη.

Στη συνέχεια πραγματοποιήθηκε πάρτι υπό την οργάνωση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων που περιελάμβανε χορό, παγωτά και μπουγέλο!

DSF1435 DSF1437

DSF1532