Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες
Σας ενημερώνουμε ότι ο σημαιοφόρος και οι παραστάτες της παρέλασης θα πρέπει να προσέλθουν στον Ι.Ν. του Αγ. Νικολάου (πλατεία Χαλανδρίου) στις 10:00 π.μ. με ευθύνη των γονέων τους.
Οι μαθητές που θα παρελάσουν θα πρέπει να προσέλθουν στη συμβολή των οδών Πλάτωνος και Χαϊμαντά στις 10:30 – 10:40 π.μ.
Μετά τη λήξη της παρέλασης, η αποχώρηση των μαθητών θα γίνεται με δήλωση του ονόματος του παιδιού στον υπεύθυνο εκπ/κό (για λόγους ασφαλείας) από τη συμβολή των οδών Λεωφόρος Βασιλέως Γεωργίου Β΄ και Παπαρηγοπούλου.