Αυτή την εβδομάδα ήρθε στην παρέα μας η Βάγια η Κουκουβάγια, η οποία μας έμαθε τους κανόνες της τάξης μας. Θα είναι πάντα στην παρεούλα μας για να μας κρατάει συντροφιά και να μας υπενθυμίζει πόσο σημαντική είναι η τήρησή τους, προκειμένου η ομάδα μας να είναι πάντα χαρούμενη. Συμφωνήσαμε όλοι μας ότι θα τηρούμε τους κανόνες της τάξης μας και έτσι προέκυψε το συμβόλαιό μας!
Η εβδομάδα συνεχίστηκε με μια πρώτη απόπειρα αναγνώρισης του αρχικού γράμματος του ονόματός μας.
Αφού το εντοπίσαμε, παίξαμε με αυτό και το στολίσαμε με πολύχρωμα χαρτάκια!
Πρώτες μέρες στο σχολείο
Σεπ 202324
Πρόσφατα σχόλια