Τη Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου θα πραγματοποιηθεί εκπαιδευτική εκδρομή στη Βιβλιοθήκη της Κέρκυρας όπου τα νήπια θα συμμετέχουν σε εκπαιδευτικό πρόγραμμα. Οι μαθητές θα συνοδεύονται από τις νηπιαγωγούς και θα πραγματοποιηθεί μεταφορά τους με τουριστικό λεωφορείο. Για την ολοκλήρωση της συμμετοχής στην εκδρομή παρακαλώ οι γονείς να συμπληρώσουν τις υπεύθυνες δηλώσεις που τους έχουν δοθεί από τις νηπιαγωγούς του κάθε τμήματος.
Εκπαιδευτική εκδρομή.
Φεβ 20239
Πρόσφατα σχόλια