![ΑΦΙΣΑ ΜΑΡΙΑΣ](https://blogs.sch.gr/10nipalim/files/2020/05/-ΜΑΡΙΑΣ-2-e1591204971913.jpg?x18403)
Το 10ο Νηπιαγωγείο Αλίμου ανταποκρίθηκε στην πρόσκληση των Συντονιστριών Εκπαιδευτικού Έργου Προσχολικής Εκπαίδευσης του 4ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ, κα Νικολούδη και κα Σαλαγιάννη και συμμετείχε στη δημιουργία αφίσας από τους μαθητές του νηπιαγωγείου
με θέμα: “ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΑΔΑ”,
Στόχος της δράσης είναι η ενίσχυση των σχέσεων μεταξύ παιδιών και νηπιαγωγού, στην παρούσα χρονική στιγμή.
«ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ»
ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΦΙΣΑ ΤΗΣ ΤΑΞΗΣ ΜΑΣ !!
Επιμέλεια: Μαρία Δημέλη