ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2024

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Τη Δευτέρα 30-9-2024 και ώρα 13:20 θα γίνει η μηνιαία ενημερωτική συνάντηση από τους εκπαιδευτικούς.

Οι κάτωθι εκπαιδευτικοί θα βρίσκονται για ενημέρωση στους παρακάτω χώρους του σχολείου:

Η  κ. Αλεξανδροπούλου (Β’ τάξη) στη Β΄ τάξη (ισόγειο).

Η κ. Πλουμιστού (Δ΄ τάξη) στη Δ΄ τάξη (ισόγειο).

Η κ. Ματαρέλλη (Ε’ τάξη) στην Ε΄ τάξη (1ος όροφος)

Η κ. Τσίκα (Στ΄ τάξη) στη Στ΄ τάξη (υπόγειο).

Η κ. Ρεκούμη (Τμήμα  Ένταξης) στο Τμήμα Ένταξης (ισόγειο).

Η κ. Λαζαρίδη (Αγγλικά) στο γραφείο διδασκόντων.

Η κ. Γιάχου (Πληροφορική) στο Εργαστήριο Πληροφορικής (υπόγειο).

Στην Αίθουσα Εκδηλώσεων (ισόγειο) θα ενημερώσουν  οι εκπαιδευτικοί:   κ. Μαμάκου (Γαλλικά), κ. Πολυχρονιάδης (Εικαστικά), κ. Χανιώτης (Μουσική).

Η κ. Χαραμαρά και ο κ. Λύτος (Ολοήμερο Πρόγραμμα) ενημερώνουν τους γονείς στο τηλέφωνο του σχολείου μας: 2102841382. Η κ. Χαραμαρά τη Δευτέρα 12:25-13:00 και ο κ. Λύτος την Τρίτη: 12:25-13.00.

Για τους εκπαιδευτικούς που δε θα είναι εφικτό να ενημερώσουν στην προγραμματισμένη ημερομηνία ισχύουν τα παρακάτω:

Ο κ. Τικμανίδης (Φυσική Αγωγή) και η κ. Καραγκούνη (Θεατρική Αγωγή) θα είναι ολοήμερο όποτε σε περίπτωση που θέλετε να ενημερωθείτε, παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε την πρόθεσή σας για συνάντηση ή τηλεφωνική επικοινωνία στο σχολείο. Η εκπαιδευτικός  κ. Χατζηβασιλείου (Γερμανικά) έχει ωράριο σε άλλο σχολείο.

Ο κ. Μπουτόπολος (Α΄ τάξη) και η κ. Σιγιάννη (Γ τάξη) έχουν πραγματοποιήσει την ενημέρωσή τους.