ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

Τα τμήματα της Β΄τάξης του σχολείου επισκέφθηκαν τη Βουλή των Ελλήνων, περιηγήθηκαν στους χώρους της και έφυγαν με τις καλύτερες εντυπώσεις!

Κατηγορίες: ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ

ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ!

Κατηγορίες: ΑΣΚΗΣΕΙΣ | Ετικέτες: , , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

Οι μαθητές μας δήλωσδομή εκπαιδευτικού συστήματοςαν ότι θέλουν να συμμετέχουν στις φετινές δράσεις της Βουλής των Εφήβων. Η αίτησή τους έγινε δεκτή με επιτυχία και πλέον δηλώνουν πανέτοιμοι να αναλάβουν τον ρόλο του έφηβου βουλευτή!

Κατηγορίες: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ

Επίσκεψη στην Εθνική Βιβλιοθήκη

Στις 10/12/2023 το Α1 θα επισκεφθεί την Εθνική Βιβλιοθήκη.

Κατηγορίες: ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ

Καλώς ήρθατε!

καλησπέρα

Κατηγορίες: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ, Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλώς ήρθατε!

Καλημέρα κόσμε!

Κατηγορίες: ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ | 1 σχόλιο