ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΩΝ

Η ενημέρωση των γονέων και η απόδοση βαθμολογιών του Α τρίμηνου των μαθητών του σχολείου μας, θα   πραγματοποιηθεί την ημέρα Τρίτη 20-12-22 και ώρα 12:00μ.μ.από τους υπεύθυνους δασκάλους της κάθε τάξης.

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΩΝ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ

Οι μικροί μαθητές της  Α’ και Β΄ τάξης σας προσκαλούν στην  Χριστουγεννιάτικη γιορτή θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 22/12/22 και ώρα 10:00 π.μ. στο χώρο του σχολείου  για να σας παρουσιάσουν τα θεατρικά δρώμενα που έχουν ετοιμάσει. Να είστε όλοι εκεί.

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ

ΔΑΣΟΣ ΔΑΔΙΑΣ

Εθνικό Πάρκο Δάσους Δαδιάς Εθνικό Πάρκο Δάσους Δαδιάς

λήψης 2λήψης 3λήψης 4λήψηςλήψης 5

ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ

Quiz e me

Κατηγορίες: ΤΑΞΗ Γ | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΔΑΣΟΣ ΔΑΔΙΑΣ

ΕΚΔΡΟΜΗ

Η εκδρομή στο Κέντρο “Νόησις” θα πραγματοποιηθεί στις 13 Νοεμβρίου  2022. Η αναχώρηση των μαθητών από το χώρο του σχολείου θα γίνει στις 08:15 και η επιστροφή των μαθητών στο σχολείο στις 13:15.

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, Χωρίς κατηγορία | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΚΔΡΟΜΗ