28 Μαρτίου – Εκπ/κό Πρόγραμμα “ΜΠΟΡΟΥΜΕ” – Στόχος του η ενημέρωση και ευαισθητοποίηση των παιδιών για το θέμα της σπατάλης του φαγητού

Λήψη αρχείου

15 Μαρτίου – Το αποκριάτικο πάρτι μας με κυνήγι θησαυρού, face painting, καπέλα και χαρταετούς!!!

Λήψη αρχείου

12 Μαρτίου- Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα “Κυκλοφορώ με ασφάλεια” από το Ινστιτούτο Ι.Ο.ΑΣ. “Πάνος Μυλωνάς”

Λήψη αρχείου

7 Μαρτίου – Η ΤΣΙΚΝΟΠΕΜΠΤΗ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ “ΤΟ ΠΙΟ ΤΡΕΛΟ ΚΑΠΕΛΟ”

Σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων, τον οποίο ευχαριστούμε, καταφέραμε να προσφέρουμε στα παιδιά μας μία ξεχωριστή εμπειρία χαράς και διασκέδασης!!

Οι εγγραφές μαθητών/τριών για το σχολικό έτος 2024-25 έως 20 Μαρτίου

Η εγγραφή γίνεται υποχρεωτικά μέσω της πλατφόρμας https://proti-eggrafi.services.gov.gr/

Για περισσοτέρες πληροφορίες δείτε το συνημμένο αρχείο:

Λήψη αρχείου

Η συγγραφέας παιδικών βιβλίων Λύδα Βαρβαρούση, μας ταξίδεψε στην παράσταση ζωγραφήγησης “Ένα σκουλήκι… με φτερά!”!

Λήψη αρχείου

Το mini planetarium “προσγειώθηκε” στο νηπιαγωγείο μας για μία προβολή μοναδική!!!

Λήψη αρχείου

Η επιστροφή στο νηπιαγωγείο μετά από τις διακοπές των Χριστουγέννων επιφυλάσσει πολλές εκπλήξεις για τους μικρούς μας μαθητές!!