Στο πνεύμα των ΧριστουγέννωνΣτο πνεύμα των Χριστουγέννων

Αγαπημένοι μου μαθητές, Λίγο έμεινε για τις γιορτές των Χριστουγέννων. Σας παραθέτω ένα γιορτινό βίντεο και ένα padlet  για να ανταλλάξουμε ευχές. Μετάβαση στο padlet.com

Φύλλο εργασίας στα Μαθηματικά Ενότητα 47: Το πήρες το μήνυμα; (Άλλοι τύποι γραφημάτων)Φύλλο εργασίας στα Μαθηματικά Ενότητα 47: Το πήρες το μήνυμα; (Άλλοι τύποι γραφημάτων)

Αγαπημένοι μου μαθητές, Παρακάτω μπορείτε να κατεβάσετε ένα φύλλο εργασίας για να κάνετε εξάσκηση στα διάφορα είδη γραφημάτων. ΦΥΛΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ Μπορείτε στην παρακάτω συλλογή να παρατηρήσετε και τα διάφορα είδη γραφημάτων.

Καλωσορίσατε!!!!Καλωσορίσατε!!!!

Καλωσορίσατε στο Blog μου. Ονομάζομαι Μάριον Τσέλεπου και είμαι δασκάλα σε Δημοτικό Σχολείο των Ιωαννίνων. Στο ιστολόγιο αυτό θα συζητάμε για διάφορα εκπαιδευτικά θέματα. Καλή περιήγηση!