Εργασία στα πολυμέσα ΙΙ

diatrofikh piramida

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Εργασία, Εργασια στα πολυμέσα ΙΙ | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εργασία στα πολυμέσα ΙΙ

Εργασία στα πολυμέσα

σκυλακι

Τα_Ζώα_Σενάριο

Κατηγορίες: Εργασία | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εργασία στα πολυμέσα

Περιμένοντας τα Χριστούγεννα.

Βρισκόμαστε μία μόλις εβδομάδα πριν τα Χριστούγεννα.

Στο σχολείο μας τα παιδιά της Β΄τάξης καθημερινά πια κάνουν τις πρόβες τους για τη γιορτή των Χριστουγέννων.

Ο καιρός είναι βοηθητικός.Το κρύο, η παγωνιά και οι νιφάδες του χιονιού συμπληρώνουν το σκηνικό που είναι μαγευτικό για μικρούς και μεγάλους. Λίγες μέρες ακόμα… 7..

Βίντεο από  ΥouTube

Παρουσίαση από Slideshare

Κατηγορίες: Εργασία, Χριστούγεννα | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Περιμένοντας τα Χριστούγεννα.

Το κόμικς της επιμόρφωσης

Pixto

Κατηγορίες: επιμόρφωση β΄, κόμικς, Χωρίς κατηγορία | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Το κόμικς της επιμόρφωσης

σύννεφο λέξεων

SYNNEFO_LEXEON

Κατηγορίες: επιμόρφωση β΄, σύννεφο λέξεων | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο σύννεφο λέξεων

Δ’ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Σας καλωσορίζουμε στην ομάδα επιμόρφωσης του ΚΣΕ ΣΕΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ.

Η ομάδα μας αποτελείται από 13 επιμορφούμενους δασκάλους της πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης Καρδίτσας.

Για περισσότερες πατήστε εδώ.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Δ’ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Καλημέρα κόσμε!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!