Παγκόσμια Πρωταθλήτρια η Αργεντινή, νίκησε στα πέναλτι την Γαλλία.

Η Αργεντινή του μυθικού Λιονέλ Μέσι πέρασε στην αιωνιότητα! Στον καλύτερο τελικό Μουντιάλ όλων των εποχών επικράτησε της Γαλλίας του τρομερού Κιλιάν Μπαπέ με 4-2 στα πέναλτι έπειτα από επικό ματς που έληξε 2-2 στην κανονική διάρκεια και 3-3 στην παράταση!

Χριστουγεννιάτικο παζάρι στο σχολείο μας

Οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί της Ε’ τάξης του 20 Δ.Σ. Αθηνών σας προσκαλούν στο Χριστουγεννιάτικο παζάρι που θα πραγματοποιηθεί στις 15 Δεκεμβρίου, ημέρα Τετάρτη 2022 και ώρα 18:00.   Ελάτε να θαυμάσετε τα έργα που έφτιαξαν με ξεχωριστή αγάπη…

(Χωρίς τίτλο)

“Boo Lefou’s First Photo With Santa!” από DaPuglet διατίθεται με άδεια χρήσης CC by-sa-2.0