Άσκηση σεισμού

1 2

Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε ότι σήμερα πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας άσκηση προετοιμασίας για ενδεχόμενη σεισμική δόνηση .

Ως χώρος καταφυγής και παραλαβής των παιδιών σας ορίζεται το όμορο δημοτικό σχολείο .

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Άσκηση σεισμού

self test

self testing gov gr 768x462

Πώς πρέπει να γίνει η δήλωση αποτελέσματος self-test για να μπορούν μαθητές και καθηγητές να πάνε σχολείο;

Με self test και δήλωση αποτελέσματος στο self-testing.gov.gr γίνεται η επιστροφή μαθητών και εκπαιδευτικών στα λύκεια από τη Δευτέρα.

Η υπουργός Παιδείας, Νίκη Κεραμέως, αναφέρθηκε στη διαδικασία που θα ακολουθούν μαθητές και εκπαιδευτικοί, οι οποίοι θα παραλαμβάνουν δωρεάν τα self test από τα φαρμακεία.

«Το self-testing είναι μια διαδικασία εύκολη και απλή, μια διαδικασία που χρησιμοποιείται και σε άλλες χώρες για τη λειτουργία των σχολείων», τόνισε η υπουργός Παιδείας, εξηγώντας τη διαδικασία.

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο self test

Χριστούγεννα

christmas tree nature1 1024x768 1024x768

ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΟ you tube