Νουκλεϊκά οξέα

Κατηγορίες: Βιολογία Γ΄ Γυμνασίου, Μαθήματα | Ετικέτες: , , , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Νουκλεϊκά οξέα

Καστοριά

Κατηγορίες: Εικόνες | Ετικέτες: , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καστοριά

Κύτταρο

κύτταρο

Κατηγορίες: Βιολογία Α΄ Γυμνασίου | Ετικέτες: , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κύτταρο

ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ (BLOG)

Ένας ιστότοπος είναι μια συλλογή από ιστοσελίδες κάτω από ένα ενιαίο όνομα τομέα (πχ youtube.com, www.sch.gr, facebook.com) και τα ιστολόγιο είναι ένα είδος ιστότοπου.

Ένα ιστολόγιο είναι ένας τύπος ιστότοπου όπου το κύριο χαρακτηριστικό είναι η προβολή μεμονωμένων άρθρων ιστολογίου (που ονομάζονται αναρτήσεις ιστολογίου) με την εμφάνισή τους στην αρχική σελίδα του ιστολογίου με αντίστροφη χρονολογική σειρά (πιο πρόσφατη πρώτη).

Κατηγορίες: Επιμόρφωση | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΙΣΤΟΛΟΓΙΟ (BLOG)