Χριστούγεννα στον κόσμο

Κατηγορίες: , | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Χριστούγεννα στον κόσμο

Άσκηση στο Learningapps

Κατηγορίες: , | Ετικέτες: , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Άσκηση στο Learningapps

Το δέντρο των Χριστουγέννων

Κατηγορίες: , | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Το δέντρο των Χριστουγέννων

Καλά Χριστούγεννα

καλα χριστουγεννα

Κατηγορίες: , | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλά Χριστούγεννα

Λίγα λόγια για μένα

Είμαι εκπαιδευτικός ΠΕ 07 (Γερμανικής Γλώσσας). Γεννήθηκα και μεγάλωσα στη Γερμανία. Επέστρεψα στην πατρίδα το 1987 (14 ετών – Γ’ Γυμνασίου). Είμαι παντρεμένος κι έχω δύο υπέροχα παιδιά (μια κόρη κι έναν γιό). Οι μεγάλες μου αδυναμίες!!!

Στη δημόσια εκπαίδευση βρίσκομαι από το 2000 (πρώτα ως ωρομίσθιος) στους Νομούς Καβάλας, Ροδόπης και Ξάνθης. Διορίστηκα το 2008 στο Καρπενήσι (1ο Γυμνάσιο). Από το 2013 υπηρετώ σε δημοτικά σχολεία του Νομού Ξάνθης.

Μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μου στο E-Mail: geniko@sch.gr

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Λίγα λόγια για μένα