Θέματα εξετάσεων παρελθόντων ετών στο ειδικό μάθημα των Αγγλικών

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Πανελλήνιες Εξετάσεις | Ετικέτες: , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Θέματα εξετάσεων παρελθόντων ετών στο ειδικό μάθημα των Αγγλικών

Erasmus +

Για μία ακόμη φορά το σχολείο μας συμμετείχε σε πρόγραμμα Erasmus + με μαθητές του τομέα Ηλεκτρονικών και Πληροφορικής. Οι 15 μαθητές και 4 καθηγητές παρακολούθησαν μαθήματα στη Μαδέιρα, Πορτογαλία  από 30/11/2022 ως 15/12/2022.

Κατηγορίες: Γενικά άρθρα, Σχολική ζωή | Ετικέτες: , , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Erasmus +

Types of students

school 1 2 1 2

Κατηγορίες: Γενικά άρθρα, Σχολική ζωή | Ετικέτες: , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Types of students

Effective telephone tips

EFFECTIVE TELEPHONE TIPS

Δείτε το βίντεο και σημειώστε κάποιες καλές συμβουλές για τις τηλεφωνικές συνδιαλέξεις στον χώρο της εργασίας.

Μετάβαση στο padlet.com

Κατηγορίες: ESP, Οικονομίας & Διοίκησης | Ετικέτες: , , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Effective telephone tips

Οι εκπαιδευτικοί ως bloggers

5466254743 1e32a39011 q

Μια αναζήτηση στο διαδίκτυο δείχνει ότι οι εκπαιδευτικοί όλων των ειδικοτήτων, κυρίως μετά τον covid-19 και τις επιμορφώσεις που ακολούθησαν το διάστημα εκείνο, αρχίζουν να δημιουργούν και να διαχειρίζονται ιστολόγια που αναφέρονται σε εκπαιδευτικά θέματα. Επιθυμούν να εκφράζονται και να επικοινωνούν με τους άλλους για θέματα παιδείας ή τα χρησιμοποιούν ως παιδαγωγικό μέσο. Ως μέσο προώθησης των σχολικών δραστηριοτήτων και εκδηλώσεων καθώς και δημιουργικής γραφής.

Κατηγορίες: Γενικά άρθρα | Ετικέτες: , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Οι εκπαιδευτικοί ως bloggers