Χριστούγεννα στο Νηπιαγωγείο μας

ΤΑ ΜΕΣΑ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ

Τα μέσα θέρμανσης είναι πολλά , λειτουργούν με ρεύμα  κατά κύριο λόγο αλλά πολλά από αυτά χρησιμοποιούν ξύλα , πέλετ και καλύπτουν διαφορετικές ανάγκες , μικρούς ή μεγάλους χώρους.

ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ

Σήμερα μιλήσαμε για τα φρούτα και τα λαχανικά του Χειμώνα , πόσο θρεπτικά είναι και απαραίτητα να τα ενσωματώσουμε στην καθημερινή μας διατροφή , ενδεικτικές είναι οι παρακάτω εικόνες.

Τα Χριστούγεννα στο νηπιαγωγείο

christmas 4676455 1920

Τα Χριστούγεννα είναι μία μεγάλη γιορτή αγάπης και τα νήπια στο νηπιαγωγείο μας ετοιμάζονται πυρετωδώς για την γιορτή μας .Κάθε μέρα κάνουμε κατασκευές  για να στολίσουμε την τάξη μας καθώς  και κατασκευές και ζωγραφιές για να τις χαρίσουμε στα παιδιά  που βρίσκονται στο νοσοκομείο της πόλης μας.

Καλωσήρθατε

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας.
Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα.

Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.