Τι σημαίνει το moodle για σένα;

wordle

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Τι σημαίνει το moodle για σένα;

Μαμά, Mutter, Mother, Mama….

mamaΗ γιορτή της μητέρας ή ημέρα της μητέρας είναι κινητή γιορτή προς τιμήν της μητέρας και γιορτάζεται κάθε χρόνο την δεύτερη Κυριακή του μήνα Μάη. Φέτος θα πέσει στις 8 Μαΐου 2015  και είναι μια ευκαιρία να  τιμήσουμε τις μαμάδες μαζί με τους μαθητές μας, σε όποια γλώσσα επιλέξουμε.
Συμπληρώσαμε λοιπόν παρέα  στην τάξη και στην πλατφόρμα moodle ένα λεύκωμα:    Γιατί αγαπάμε τις μαμάδες;

Διαβάστε μερικές από τις πιο ωραίες απαντήσεις:κατάλογος

★ Αγαπάμε τις μαμάδες, γιατί μας μαγειρεύουν τέλεια φαγητά.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες, γιατί μας ακούν και εξακολουθούν να μας ανέχονται.

★ Αγαπάμε τις μαμάδες μας, γιατί μας δίνουν τα πιο γλυκά φιλιά.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες μας, γιατί μας αγαπούν πιο πολύ από όλους.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες μας, γιατί έχουν πάντα την καλύτερη συμβουλή για όλα.

★ Αγαπάμε τις μαμάδες μας, γιατί μας στηρίζουν σε κάθε μας επιλογή.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες μας, γιατί είναι ακούραστοι σύμμαχοί μας.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες μας, γιατί μας καταλαβαίνουν.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες μας, γιατί κλαίνε μαζί μας
★ Αγαπάμε τις μαμάδες,  γιατί βγαίνουν για ψώνια για τον εαυτό τους και πάντα αγοράζουν και αυτό που χρειαζόμαστε και εμείς.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες γιατί όταν προσέχουν τα παιδιά μας βρίσκουν χρόνο και κάνουν και τις δουλειές που δεν προλάβαμε.μαμα
★ Αγαπάμε τις μαμάδες, γιατί μας αισθάνονται
★ Αγαπάμε τις μαμάδες, γιατί μας αγαπούν δίχως όρους
★ Αγαπάμε τις μαμάδες, γιατί έχουν πάντα μια αγκαλιά ανοιχτή
★ Αγαπάμε τις μαμάδες γιατί είναι μοναδικές.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες γιατί ξέρουν να μας απογειώνουν, αλλά και να μας προσγειώνουν.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες γιατί έχουν λύσεις για τα πάντα, μα για τα πάντα.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες γιατί κοντά τους παίρνουμε την πρώτη γεύση της αγάπης.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες γιατί η θέρμη και η αγάπη τους μας βοηθούν να μεγαλώσουμε.
★ Αγαπάμε τις μαμάδες γιατί κρύβουν τις ζημιές που κάνουμε από τους μπαμπάδες. Είναι τέλεια!

Δείτε και ακούστε κάτι σχετικό:

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Μαμά, Mutter, Mother, Mama….

Καλημέρα κόσμε!