ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΣΕ ΤΟΙΧΟ

Με ιδιαίτερη χαρά, σας παρουσιάζουμε την καλλιτεχνική δημιουργία των τάξεων Ε’-ΣΤ’, με τη βοήθεια της εικαστικού, κυρίας Μπότη Ευαγγελίας, την οποία και ευχαριστούμε θερμά!!! Το έργο επιμελήθηκαν κυρίως οι μαθητές/τριες της τάξης ΣΤ’, θέλοντας να αφήσουν το “αποτύπωμά” τους στο Σχολείο!!! Ευχόμαστε στα παιδιά που αποφοιτούν υγεία, καλή τύχη και καλή πρόοδο στο “ταξίδι” της γνώσης!!!

IMG 20240614 204653

Οδοντιατρική εξέταση στο Σχολείο μας!

Στις 24 Μαΐου επισκέφθηκε το Σχολείο μας ο οδοντίατρος κος Σταμέλος Παναγιώτης και πραγματοποιήθηκε προληπτική οδοντιατρική εξέταση στα παιδιά του Σχολείου μας! Τον ευχαριστούμε θερμά για τη συνεργασία!

Οδοντίατρος 1    Οδοντίατρος 2    Οδοντίατρος_3

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2024-2025

Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές στο Ολοήμερο Πρόγραμμα για το σχολικό έτος 2024-2025 πραγματοποιούνται έως και την Πέμπτη 30 Μαΐου. Το έντυπο της αίτησης εγγραφής διατίθεται στο Σχολείο.