ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ
Το εκπαιδευτικό προσωπικό του Δημοτικού Σχολείου Οξυλίθου σάς εύχεται καλό καλοκαίρι με υγεία ! ! ! Καλή ξεκούραση σε όλους και όλες ! ! !
Το εκπαιδευτικό προσωπικό του Δημοτικού Σχολείου Οξυλίθου σάς εύχεται καλό καλοκαίρι με υγεία ! ! ! Καλή ξεκούραση σε όλους και όλες ! ! !
Με ιδιαίτερη χαρά, σας παρουσιάζουμε την καλλιτεχνική δημιουργία των τάξεων Ε’-ΣΤ’, με τη βοήθεια της εικαστικού, κυρίας Μπότη Ευαγγελίας, την οποία και ευχαριστούμε θερμά!!! Το έργο επιμελήθηκαν κυρίως οι μαθητές/τριες της τάξης ΣΤ’, θέλοντας να αφήσουν το “αποτύπωμά” τους στο Σχολείο!!! Ευχόμαστε στα παιδιά που αποφοιτούν υγεία, καλή τύχη και καλή πρόοδο στο “ταξίδι” της γνώσης!!!
Σας ενημερώνουμε ότι η καλοκαιρινή γιορτή του Σχολείου μας θα λάβει χώρα την Παρασκευή 14/06, το πρωί, στις 09:00. Σας περιμένουμε, για να αποχαιρετήσουμε γλυκά τη σχολική χρονιά!
Σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές στο Ολοήμερο Πρόγραμμα για το σχολικό έτος 2024-2025 πραγματοποιούνται έως και την Πέμπτη 30 Μαΐου. Το έντυπο της αίτησης εγγραφής διατίθεται στο Σχολείο.
Το εκπαιδευτικό προσωπικό του Δημοτικού Σχολείου Οξυλίθου σάς εύχεται καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία και ψυχική ανάταση ! ! !