E-twinning: Βράβευση με εθνική ετικέτα ποιότητας

Στlabelο σχολείο μας απονεμήθηκε η Εθνική ετικέτα ποιότητας E-twinning  για το ευρωπαϊκό πρόγραμμα “Historical figures and famous people” που υλοποιήθηκε κατά το σχολικό έτος 2023-2024.  Η συμμετοχή στο πρόγραμμα αποτέλεσε μια ξεχωριστή εμπειρία τόσο για τους μαθητές και τις μαθήτριες, όσο και για τους εκπαιδευτικούς.

Ευχές

Στον ιστότοπο αυτό θα βρείτε νέα, ανακοινώσεις και πληροφορίες για το σχολείο μας ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΌΡΜΑΣ. Επισκεφτείτε τις διάφορες σελίδες μας για να μάθετε περισσότερα. Εκεί μπορείτε να βρείτε διάφορες χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με τους εκπαιδευτικούς που πλαισιώνουν το σχολείο μας, την προσβασιμότητα στο σχολείο μας, τον κανονισμό λειτουργίας, τα νέα του σχολείου μας και τα στοιχεία επικοινωνίας του.